اطلاعات تماس

اهواز - کیانپارس - خیابان ۳ شرقی - ساختمان محمد - طبقه دوم - واحد ۶

061-91010061

sales@irhosting24.com

حساب کاربری
الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل یکی از الگوریتم های بسیار مهم و جدید گوگل است. گوگل با استفاده از الگوریتم های جدید و به روز رسانی آنها تلاش دارد تا بهترین نتایج را به کاربران خود ارائه دهد. در مقاله قبلی در وب سایت ایران هاستینگ 24 به معرفی اولیه الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل پرداختیم. شما می توانید برای مطالعه مقاله آشنایی با مرغ مگس خوار گوگل اینجا کلیک کنید.

امروز در وب سایت ایران هاستینگ 24 قصد داریم تا توضیحات بیشتری را در رابطه با الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل ارائه دهیم. همچنین تاثیر این الگوریتم بر سئو را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد.

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل و سئو

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل همان تأثیر گسترده ای را که دیگران در گذشته داشتند بر رتبه بندی ها نداشت. اگرچه، تجربه را برای کاربر بهبود بخشید. با این حال، به دلیل تمرکز بر نتایج محلی و صوتی، بهینه سازی محتوای شما برای آن ممکن است تأثیر مثبتی بر رتبه بندی داشته باشد. شما باید زبان عامیانه را که مردم هنگام جستجوی محصولات و خدمات استفاده می کنند در نظر بگیرید و آن را در محتوای خود بگنجانید.

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل
الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل

همچنین باید داده‌های مکان کسب‌وکارتان را با استفاده از «Google» تکمیل کنید. این اطلاعات تضمین می کند که سایت شما در جستجوهای محلی به مخاطب مورد نظر برسد.

اساساً باید الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل را به عنوان یک فرصت سئو ببینید. وب‌سایت‌هایی که می‌توانند به‌طور هوشمندانه پاسخ‌های محبوب‌ترین جست‌وجوهای Google را شناسایی و منتشر کنند، می‌توانند به منبعی قابل اعتماد برای موضوعات فردی تبدیل شوند.

چگونه از الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل برای بهبود سئو سایت استفاده کنم؟

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل روی مواردی تاکید دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم. با بهبود این موارد می توانید جایگاه وب سایت خود را در نتایج گوگل بهبود دهید.

بهینه کردن کلمات کلیدی

با وجود هوش مصنوعی و پیشرفتی که گوگل از گذشته تا به امروز کرده دیگر نیازی نیست که خط به خط کلمات کلیدی را تکرار کنیم؛ که اینجوری خواننده هم خسته کننده نشود و می توان به جای آن از کلمات مترادف، متضاد و هم چنین عبارات مرتبط استفاده کرد.

از زبان مناسب موضوع استفاده کنید

چیزی که برخی سایت ها از آن استفاده نمی کنند، استفاده از زبان مناسب صنعت در محتوای خود است. این کار گاهی اوقات به دلیل ترس از متوجه نشدن خوانندگانی که ممکن است با موضوع یا حوزه خاصی آشنا نباشند، انجام می شود. با این حال، نوشتن محتوایی که شامل اصطلاحات مناسب باشد می تواند به گوگل نشان دهد که سایت شما معتبر و ارزشمند است.

بهینه‌‌سازی انکرتکست‌‌ها

بهینه سازی انکر تکست به این معنی است که باید آن ها را به گونه ای انتخاب کرد که با محتوای سایت مرتبط باشد در غیر این صورت، هر چقدر هم که انکر تکست های جذابی داشته باشید، مادامی که ربطی به محتوای صفحه نداشته باشند، از نظر گوگل بی ارزش هستند.

نوشتن مقالات کوتاه

درست است که مقالات طولانی و جامع برای سئو و اعتبار وب‌سایت شما عالی هستند و خوانندگان زیادی هستند که این مقالات را دوست دارند، اما اگر هر پستی که منتشر می کنید یک هیولای 3000 کلمه ای باشد، ممکن است برای برخی از خوانندگان خسته کننده و کسل کننده باشد. به همین دلیل طول محتوای خود را با هم متعادل کنید و تا جایی ادامه دهید که نیاز خواننده بر طرف شود.

اضافه کردن محتوای تصویری

فیلم‌ها و حتی بخش‌های ساده مانند نمودارها، جداول، گراف‌ها، کمیک‌ها، آیکون‌ها و … ادویه پست‌های سایت شما هستند. این عناصر وقتی در میان متون طولانی استفاده می‌شوند، جذابیت آن را افزایش می‌دهند و به کاربر کمک می‌کنند متن را با علاقه بیشتری دنبال کند. بنابراین این قسمت مهم را هرگز از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *