اطلاعات تماس

اهواز - کیانپارس - خیابان ۳ شرقی - ساختمان محمد - طبقه دوم - واحد ۶

061-91010061

[email protected]

حساب کاربری
جایگزین پی پال

وب سایت های جایگزین پی پال

بسیاری از کاربران به دنبال جایگزین پی پال هستند. با توجه به اینکه متاسفانه شرکت پی پال به دلیل مسائل مرتبط با تحریم از ارائه خدمات به کاربران ایرانی خودداری می کند به همین دلیل برخی از کاربران به دنبال پیدا کردن جایگزین پی پال هستند. البته برای استفاده از خدمات پی پال و دور زدن تحریم راه های مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال می توانید با خرید یک سرور مجازی از وب سایت ایران هاستینگ 24 و اتصال به پی پال از طریق آن به سادگی از خدمات این شرکت استفاده کنید.

به هر ترتیب اگر به دنبال وب سایت های جایگزین پی پال هستید می توانید با ما در وب سایت ایران هاستینگ 24 همراه باشید.

پی پال چیست؟

درخصوص اینکه کاربرد پی پال چیست هم می‌توان گفت با داشتن یک حساب پی پال، می‌توانید از هر شخص دیگری که اکانت پی پال دارد، پول دریافت کنید یا به حساب او پول واریز نمایید. در پی پل هرگونه نقل و انتقال وجه فقط در عرض چند دقیقه انجام می‌شود. این شرکت، خدمات خود را در اختیار هر شخص و یا موسسه‌ای که قوانین این پلتفرم را می‌پذیرد، قرار می‌دهد.

راه‌اندازی حساب پی پل کاملا رایگان است. همچنین، خرید آنلاین و همینطور انجام اکثر تراکنش‌های شخصی نیز رایگان هستند و نیازی به پرداخت هیچ کارمزدی ندارند. با این حال، PayPal برای یک سری از تراکنش‌ها‌ی به‌خصوص، کارمزد دریافت می‌کند. هم‌چنین باید در نظر داشته باشید که برای نقد کردن پی پال توسط صرافی‌ها، باید بخشی از پول را به عنوان کارمزد به صرافی بدهید.

آشنایی با وب سایت های جایگزین پی پال

همان طور که گفته شد وب سایت های مختلفی هستند که می توانند به عنوان جایگزین پی پال مورد استفاده قرار بگیرند. در ادامه به معرفی برخی از آنها می پردازیم.

Venmo

Venmo یک اپلیکیشن موبایل است که استفاده از آن کاملا آسان و راحت است. در صورت درخواست وجه از طریق این اپلیکیشن، نیازی به پرداخت کارمزد نخواهد بود. نقل و انتقالات رایج نیز رایگان هستند و نیازی به پرداخت کارمزد ندارند. راه درآمد این شرکت، دریافت کارمزد برای ارسال وجه از طریق کارت اعتباری و نقل و انتقالات فوری است. Venmo یک سری قابلیت ویژه هم دارد که باعث می‌شوند بتوان آن را به عنوان یک شبکه اجتماعی هم در نظر گرفت.

جایگزین پی پال
جایگزین پی پال

Cash App

Cash App به کاربران اجازه می‌دهد به صورت آنلاین انتقال وجه انجام دهند و همچنین، از طریق گوشی موبایل خود به پرداخت و خرید آنلاین بپردازند. کاربران می‌توانند حساب بانکی و یا کارت اعتباری خود را به Cash App متصل کنند و وجوه خود را به آن انتقال دهند. در صورتی هم که حساب بانکی نداشته باشید و یا به هر دلیل نخواهید آن را به Cash App متصل کنید، می‌توانید برای دریافت کارت اعتباری Cash App ثبت نام کنید.

این کارت اعتباری، به حساب Cash App شما متصل خواهد شد و می‌توانید به هر وجهی که به آن انتقال داده‌اید، دسترسی پیدا کنید. شما به راحتی می‌توانید از کارت اعتباری Cash App خود و یا نسخه‌ی کیف پول الکترونیکی آن استفاده کنید تا در هر پلتفرمی که Visa را قبول می‌کند، پرداخت‌های خود را انجام دهید.

Skrill

Skrill هم مانند دو رقیب دیگر خود که در این مطلب معرفی شدند می تواند به عنوان جایگزین پی پال مورد استفاده قرار گیرد. این وب سایت به کاربران خود اجازه می‌دهد که به راحتی پول انتقال دهند. با این حال، یک تفاوت عمده و بزرگ با رقیبان خود دارد و آن هم این است که برای ارسال پول از ایالات متحده به خارج از این کشور، کارمزدی بابت تراکنش‌های خارجی دریافت نمی‌کند.

تنها نکته‌ای که هنگام استفاده از Skrill باید به خاطر داشته باشید، این است که باید به طور مداوم یا حداقل، هر از چندگاهی از حساب خود استفاده کنید. در غیر این صورت، ۵ دلار کارمزد بابت هزینه‌ی غیرفعال سازی، از حساب‌تان کسر خواهد کرد. امکان صدور کارت فیزیکی Skrill که با اسم The Skrill Visa® Prepaid Card شناخته می‌شود هم وجود دارد. این کارت به حساب Skrill شما متصل می‌شود و از کیف پول الکترونیکی آن نیز می‌توانید استفاده کنید. در این کارت، یک برنامه‌ی ویژه برای کاربران وفادار در نظر گرفته شده که بابت هر خرید، به آن‌ها پاداش می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *