اطلاعات تماس

اهواز - کیانپارس - خیابان ۳ شرقی - ساختمان محمد - طبقه دوم - واحد ۶

061-91010061

sales@irhosting24.com

حساب کاربری
ارسال ایمیل گروهی

اصلی ترین نکات برای ارسال ایمیل گروهی

ارسال ایمیل گروهی یکی از راه های تبلیغات و ارتباط با مخاطبان است. با این وجود در ارسال ایمیل گروهی باید چندین نکته را مد نظر داشته باشید تا ایمیل های شما توسط مخاطبین دیده شود. پیش از این در مقاله بزرگ ترین اشتباهات در ارسال انبوه ایمیل در وب سایت ایران هاستینگ 24 به برخی از این نکات اشاره کردیم. امروز نیز قصد داریم تا سایر نکاتی که باید در ارسال ایمیل گروهی مد نظر داشته باشید را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

نکاتی که در ارسال ایمیل گروهی باید رعایت کنید

استفاده از تصاویر جذاب در ارسال ایمیل گروهی

برخی از مردم تنها فقط به تصاویر ایمیل نگاه می کنند . بنابراین باید مطمئن شوید، تصاویر ایمیل تان به تعریف داستان آن کمک می کند و حواس مخاطب را از پیام اصلی منحرف نمی کند . رعایت نکات زیر در کاربرد تصاویر تاثیر پیام ایمیل را بیشتر می کنند:

♦ از استفاده از تصاویر شلوغ در زمینه که خواندن متن را دشوار می کند ، خودداری کنید .

♦ از تصاویر کوچک استفاده کنید و آن ها را به نسخه های بزرگ تر بر روی وب سایت پیوند دهید تا افراد علاقه مند این تصاویر را با جزئیات بیشتر ببینند .

♦ از کلیپ آرت هایی که حواس افراد را از موضوع اصلی ایمیل پرت می کنند ، استفاده نکنید .

♦ دقت کنید به جای تصاویر کلی از تصاویری استفاده کنید که متن ایمیل را تقویت کند .

♦ استفاده از تصویر را به هر پیشنهاد یک تصویر یا هر مقاله یک تصویر محدود کنید . اگر به تصاویر بیشتری نیاز بود ، خوانندگان را به وب سایت ارتباط دهید تا تصاویر بیشتری ببینند .

از عناوین جذاب برای ارسال ایمیل گروهی استفاده کنید

در سطر موضوع ، به جای اسم گذاری برای رفع تکلیف ، چیزی بنویسید که مخاطب را تشویق کند تا ایمیل شما را باز کند . برای مثال ، ایمیلی با موضوع خبرنامه ی ماه احتمالا هیجان زیادی ایجاد نمی کند. از ایده های زیر استفاده کنید تا خط موضوع برای گیرنده کسل کننده نباشد :

♦ منافع باز کردن سریع ایمیل را در سطر موضوع بیاورید .

♦ از موضوع برای تاکید بر روی یکی از مقالات ایمیل استفاده کنید .

♦ درخواست عملکرد داخل ایمیل را در سطر موضوع هم بنویسید .

♦ یکی از عناوین اصلی ایمیل را در سطر موضوع تکرار کنید .سطر موضوع باید جالب باشد تا در طول زمان ، تعداد باز کردن ایمیل ها زیاد شود اما از یاد نبرید که باید صادق و راستگو باشید ، زیرا مشتریان خوششان نمی آید که برای باز کردن ایمیل آن ها را گول بزنید .

به مخاطب خود احترام بگذارید

وقتی مخاطب روی پیوند کلیک می کند دقیقا باید به چیزی برسد که انتظار دارد . برای مثال ، اگر ایمیل شامل پیوندی برای اطلاعات بیشتر است اما در اصل ویدئوی صدا داری را دانلود می کند، دقت کنید این جزئیات را در پیوند متن بیاورید یا متن پشتیبانی را به قبل یا بعد از پیوند اضافه کنید که دقیقا به مخاطب بگوید وقتی کلیک می کند چه اتفاقی می افتد .

ارسال ایمیل گروهی
ارسال ایمیل گروهی

تبلیغات سایر شرکت ها

اگر ایمیل تان به اسپانسری اشاره می کند یا تبلیغات شرکت های دیگر را در خود دارد ، نکات زیر را به خاطر بسپارید :

♦ دقت کنید اسپانسرهای شما به مخاطب و تجارت تان ربط داشته باشد .

♦ فضای تبلیغات تان حداکثر ۲۰ درصد متن کلی را در برگیرد .

♦ دقت کنید آگهی ها خیلی بزرگ نباشند یا به صورتی قرار نگرفته باشند که نقطه تمرکز اصلی ایمیل به نظر برسند . گنجاندن آگهی های زیاد ، ایمیل را برای خواندن غیر قابل تشخیص می کند .

تکرار ارسال ایمیل گروهی

تکرار به مخاطب کمک می کند ایمیل شما را بیاد بیاورد . اما مشتریان از باز کردن ایمیل هایی که در آن به طور مکرر یک سری حرف های اصلی درباره ی تجارت شما مثل مکان و اطلاعات تماس تکرار می شود ، خودداری می کنند . اگر مخاطب فقط در صورتی به خواست شما عمل می کند که همان اطلاعات را دوباره و دوباره ببیند ، متنی جدید و جذاب به ایمیل تکراری اضافه کنید تا ایمیل ارزش و ارتباطش با مخاطب را در طول زمان حفظ کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *