اطلاعات تماس

اهواز - کیانپارس - خیابان ۳ شرقی - ساختمان محمد - طبقه دوم - واحد ۶

061-91010061

sales@irhosting24.com

حساب کاربری
تولید محتوا

تولید محتوا چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟

تولید محتوای اختصاصی را می توان یکی از مهم ترین عوامل موثر بر سئو وب سایت به شمار آورد. اشتباهی که بسیاری از وب سایت ها انجام می دهند این است که به جای تولید محتوای اختصاصی و قوی رو به کپی کردن محتوا از سایر وب سایت ها می آورند. این موضوع باعث می شود تا تلاش های شما برای سئو وب سایت کارایی لازم را نداشته باشد. تولید محتوا اصول مختلفی دارد که رعایت آنها باعث می شود تا محتوا شما توسط موتور های جست و جو بهتر دیده شود.

در مقاله حاضر در وب سایت ایران هاستینگ 24 قصد داریم تا شما را با نحوه تولید محتوای صحیح و اثر آن بر سئو وب سایت آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

تولید محتوا و سئو سایت

اگر بخواهیم سئو محتوای سایت را بیان نماییم باید لیستی از موارد را عنوان کنیم که با رعایت این متریک ها شما اثرگذاری بسیار مثبت را در روند سئو سایت خود مشاهده می کنید. لینک های خارجی و بک لینک ها هرچقدر هم معتبر و با کیفیت باشد تا زمانی که شما داخل سایت و محتوای براساس اصول بهینه سازی سایت نداشته باشید نمی توانید در رنکینگ مناسبی قرار بگیرید و یا حتی ممکن است در نتایج هم قرار نگیرید. در ادامه اصول سئو محتوای سایت را خواهیم گفت.

سئو محتوای سایت و هدینگ ها

تگ هدینگ که از h1 تا h10 است عنوان های سایت یا همان تیترها را شامل می شود. H1 تیتر و هدینگ اصلی می باشد. در واقع باید گفت که هر صفجه از سایت شما یک هدینگ داد که باید یونیک باشد و تکرار هدینگ در تمامی صفحات اثرگذاری منفی خواهد داشت. هر صفحه از سایت شما یک هدف برای ایجاد دارد و هدینگ یا همان h1 تیتر اصلی هر صفحه را شامل می شود.

سعی کنید تیتر و هدینگ اصلی هر صفحه را متناسب با کلمه کلیدی اصلی سایت خود تنظیم کنید. یعنی اگر کلمه کلیدی اصلی سایت شما سئو سایت است پس هدینگ مناسب برای دیگر صفحات سایت می تواند سئو سایت حرفه ای ، سئو سایت پیشرفته ، سئو سایت شخصی و غیره باشد که مرتبط با کلمه کلیدی اصلی سایت یعنی سئو سایت است.

سئو سایت و چگالی کلمه کلیدی

یکی دیگر از متریک های اثرگذار در تولید محتوا برای سئو وب سایت چگالی کلمه کلیدی می باشد. به این معنا که اگر کلمه کلیدی سایت شما سئو سایت است پس این کلمه را در محتوای خود تکرار کنید. در واقع گوگل محتوای سایت شما را می خواند و هر چه تکرار بیشتری از کلمه کلیدی کنید می توانید ارتباط خود را به آن موضوع و کلمه کلیدی بیشتر نشان دهید. البته معنی و بار محتوایی محتوا را نیز در نظر بگیرید زیرا در در غیر اینصورت محتوای شما کاربرپسند نخواهد بود و این اثرگذاری منفی در سئو سایت شما خواهد داشت.

تولید محتوا
تولید محتوا

سایر عوامل موثر بر سئو از منظر تولید محتوا

بحث تولید محتوا و سئو وب سایت یک بحث کاملا طولانی است که می توان ده ها مقاله در رابطه با آن ارائه کرد. با این وجود رعایت برخی از اصول اولیه اشاره شده در این مقاله مانند چگالی کلمه کلیدی و هدینگ ها می تواند باعث تولید یک محتوای مناسب در وب سایت شما شود.

سخن پایانی

تولید محتوای یونیک و اختصاصی تاثیر شگرف در سئو وب سایت و بازدید سایت شما دارد. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که اگر به دنبال بازدید بیشتر در وب سایت خود هستید تولید محتوای اختصاصی را همواره مد نظر خود داشته باشید. امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *