دلایل نیاز به بازنشر مطالب قدیمی وب سایت

1402/05/16
20 بازدید

بازنشر مطالب قدیمی وب سایت و تاثیر آن در پیشرفت سایت

بازنشر مطالب قدیمی وب سایت و به روز رسانی آنها بسیار مهم است. قانونی در تولید محتوا وجود دارد که می گوید بیش از 80 درصد بازدید از مطالب شما مربوط به 20 درصد محتواهای تولید شده توسط شما می شود. به زبان ساده تر بازدیدکنندگان وب سایت شما عموما برای تعدادی از مطالب خاص به وب سایت شما مراجعه می کنند. به همین دلیل لازم است تا برخی از مواقع این مطالب به روز شده و با بازنشر مطالب مجددا در معرض دید کاربران قرار گیرد.

ما در وب سایت ایران هاستینگ 24 مطالب متنوعی را در زمینه سئو سایت در اختیار شما قرار داده ایم که می توانید این مطالب را نیز مطالعه کنید تا بتوانید بازدید بیشتری برای وب سایت خود دست و پا کنید.

منظور از بازنشر مطالب چیست؟

اگر از وردپرس استفاده می‌کنید می‌توانید محتوای فعلی خود را با بازنشر مطالب به روز کنید و تاریخ انتشار را نیز به تاریخ امروز تغییر دهید. این کار یعنی ارسال دوباره‌ی محتوا به عنوان یک پست جدید. با این حال باید در نظر داشته باشید که آدرس یا URL مقاله را تغییر ندهید، چرا که در صورت تغییر، همانند این است که شما یک مقاله‌ی کاملا جدید منتشر کرده باشید و دیگر این کار بازنشر مطالب نیست. این عمل در زمانی اهمیت دارد که در آن مقاله شما بک‌ لینک‌هایی داشته باشید و نخواهید به خاطر بک‌لینک‌های معیوب، ترافیک خود را از دست بدهید.

بازنشر مطالب
بازنشر مطالب

دلایل نیاز به بازنشر مطالب

به روز نبودن محتوا

اگر فردی از طریق گوگل مقاله‌ ای از سایت شما را بخواند و اگر آن محتوا دیگر معتبر نباشد، تأثیر بدی بر شما و کسب و کار شما می‌گذارد. مسلما این همان ترافیک مورد نظر شما و تصویری که می‌خواهید مخاطب هدف از شما داشته باشد، نیست. به روز رسانی محتوای قبلی و بازنشر مطالب به این منظور که مطمئن شوید مطلب جدید با موضوع ارتباط پیدا کرده، اهمیت دارد. اگر آن مقاله نیاز به تغییرات جزئی داشته باشد، ممکن است تمایلی به بازنشر آن نداشته باشید. اما اگر قصد انجام تغییرات بزرگ و اساسی دارید، در آن صورت بازنشر محتوا اهمیت فراوانی دارد و یک گام رو به جلو در جهت ارتقای مطلب می‌باشد.

محتوای شما در صفحه‌ی اول نیست

بیش از 91 درصد مردم، تنها نتایج صفحه اول را مشاهده می‌کنند. فرض کنید که سایت شما در اولین نتیجه‌ی صفحه‌ی دوم باشد و به تمام ترافیکی که از این بابت از دست می‌دهید فکر کنید. با بازنگری، به روز رسانی و بازنشر محتوا این فرصت را دارید تا لینک‌های بیشتری به مطلب شما در اینترنت شود و آن را به اشتراک بگذارند که در واقع، فرصت مناسبی برای قرار گرفتن این مقاله در صفحه‌ی اول نتایج گوگل می‌باشد. اما اگر آن را به حال خود رها کنید، شانس‌های شما به صفر نزدیک‌تر می‌ شوند و به خاطر محتوای جدید و مرتبط با موضوع که توسط فردی دیگر منتشر شده، رتبه‌ی شما در نتایج جستجو پایین می‌ رود.

بازنشر مطالب
بازنشر مطالب

مطلب شما نیاز به به روز رسانی دائم دارد

فرض کنید پستی در سایت خود دارید که چندین سال از عمر آن می‌گذرد، پستی واقعا مهم که ارزش آن محتوا می‌تواند مخاطب شما را قانع کند. هرچند که مقاله شما به‌روز نیست، اما هنوز شاید بخواهید آن را بازنشر دهید تا توجهات زیادی به آن شود. هنگامی که بازنشر می‌دهید، به فکر راه‌های بهتر کردن پست هم باشید. برای مثال بهتر است تصاویر را بهتر و یا کمی به محتوا اضافه کنید. مطمئنا اکنون تجربه‌ی بیشتری نسبت به زمانی که آن پست را می‌نوشتید دارید، خب پس چرا از آن استفاده نکنید؟

به روز رسانی و بازنشر مطالب برای بهبود الگوریتم های گوگل

گوگل الگوریتم‌های خود را بهتر می‌کند. یکی از تغییرات اساسی که در طول سال‌های گذشته انجام شده است، تغییر رویه‌ی بررسی به بررسی بیشتر معنایی محتوای شماست. به این معنی که گوگل تنها بر روی برخی لغات کلیدی خاص و تطابق دقیق آن‌ها تمرکز نمی‌کند، بلکه تلاش می‌کند تا ببیند که محتوای شما در مورد چه است.

پس حالا می‌توانید روی موضوعی تمرکز کنید که با لغات کلیدی در تضاد است. شما هم‌چنان در حال بهینه‌سازی لغات کلیدی خاصی هستید و نمی‌خواهید که آن‌ها را در هر جایی از محتوای خود تکرار کنید. در عوض آن باید به لغات کلیدی مرتبط فکر کنید. اگر به رتبه‌ی خود در نتایج جستجو فکر می‌کنید، تغییر پست‌های قدیمی با توجه به این الگوریتم، کاری هوشمندانه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات