اطلاعات تماس

اهواز - کیانپارس - خیابان ۳ شرقی - ساختمان محمد - طبقه دوم - واحد ۶

061-91010061

[email protected]

حساب کاربری
سرور مجازی Adobe Connect

آشنایی با سرور مجازی Adobe Connect

راه اندازی سرور مجازی Adobe Connect یکی از راه های بسیار جذاب برای برگزاری جلسات و کلاس های آنلاین است. نام آدوب کانکت را در دوران کرونا زیاد شنیده اید. این برنامه به شما کمک می کند تا بتوانید کلاس ها و جلسات را با سایر افراد به صورت انلاین برگزار کنید. در مقاله امروز در وب سایت ایران هاستینگ 24 قصد داریم تا شما را با سرور مجازی Adobe Connect بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

Adobe Connect چیست؟

ادوبی کانکت، یک نرم افزار برای برگزاری کلاس‌های درس مجازی، کنفرانس‌های آنلاین و سایر جلسه‌های آنلاین است که می‌تواند در جهت اهداف مختلفی از جمله همکاری اعضای یک تیم با یکدیگر، آموزش الکترونیک، وبینار و جلسات آنلاین مورد استفاده قرار بگیرد. ادوبی کانکت، برقراری ارتباط از راه دور را تسهیل کرده است.

درخصوص برخی از امکانات آن می‌توان به چت زنده، تخته سفید و سیستم نظرسنجی اشاره کرد که به میزبان جلسه اجازه می‌دهند با شرکت کنندگان تعامل بسیار خوبی برقرار نماید. برخی دیگر از ویژگی‌های نرم افزار ادوبی کانکت شامل اشتراک گذاری صفحه نمایشگر و اسناد، ایجاد اتاق‌های مجزا (Breakout Rooms)، بالا بردن دست (raise hands) و برگزاری کنفرانس ویدیویی می‌شوند.

سرور مجازی Adobe Connect
سرور مجازی Adobe Connect

برگزاری کلاس مجازی پرسرعت و پایدار با این نرم افزار مستلزم داشتن VPS ادوبی کانکت است که یک سرور کلاس یکپارچه را ارائه می‌دهد. سرور مجازی ادوبی کانکت به اساتید و دبیران اجازه می‌دهد کلاس‌های درس خود را در این نرم افزار برگزار کنند. شما با استفاده از VPS ادوبی کانکت می‌توانید به یک محیط مجازی امن، مطمئن و انعطاف پذیر دسترسی پیدا کنید.

سرور مجازی Adobe Connect چیست؟

سرور ادوبی کانکت، به شما اجازه می‌دهد از این نرم افزار به بهترین شکل استفاده کنید. در واقع، برای اینکه بتوانید از نرم افزار Adobe Connect برای برگزاری کلاس‌هایی با بهترین سرعت و کیفیت استفاده کنید، باید یک سرور مخصوص ادوبی کانکت داشته باشید که با نام سرور کلاس نیز شناخته می‌شود. این سرور، باید پهنای باند مناسبی داشته باشد تا بتوانید فایل‌ها و تصاویر مد نظر خود را بدون افت سرعت یا قطع و وصل شدن، ارسال کنید. در غیر این صورت، سرعت مناسبی را تجربه نخواهید کرد.

مزایای استفاده از سرور مجازی Adobe Connect

با استفاده از سرور مجازی ادوبی کانکت می‌توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

پشتیبانی از زبان فارسی در چت

یکی از مزایای سرور مجازی adobe connect، پشتیبانی از زبان فارسی در چت است. تعامل با شرکت کنندگان در کلاس یا جلسه آنلاین، اهمیت بسیار زیادی برای برگزار کننده آن دارد. در صورتی که از VPS ادوبی کانکت بهره‌مند نباشید، کلمات فارسی در قسمت چت، به صورت برعکس نمایش داده می‌شوند که کاملا نامفهوم هستند.

این مشکل با سرور مجازی ادوبی کانکت برطرف خواهد شد و خواهید توانست به شکل کاملا واضح و مفهوم، با شرکت کنندگان تعامل داشته باشید. امکان چت کردن، یکی از ویژگی‌های جذاب نرم افزار ادوبی کانکت است که در افزایش محبوبیت آن نزد کاربران نیز تاثیر بسیار زیادی داشته است. شما با استفاده از سرور مجازی ادوبی کانکت می‌توانید از این ویژگی نهایت استفاده را ببرید.

مدیریت کامل دسترسی‌های شرکت کنندگان

شما با استفاده از سرور مجازی ادوبی کانکت می‌توانید سطح دسترسی تمامی شرکت کنندگان و کاربرانی که در جلسه آنلاین حضور دارند را مدیریت کنید. این دسترسی‌ها شامل امکان استفاده از میکروفون یا به اشتراک گذاری تصویر و یا سایر قابلیت‌هایی که در Adobe Connect وجود دارند، می‌شوند. بدین ترتیب، می‌توانید نظارت کاملی روی جلسه‌های آنلاینی که برگزار می‌کنید داشته باشید.

ارسال فایل در فرمت‌های متفاوت

یکی دیگر از قابلیت‌های VPS ادوبی کانکت، پشتیبانی از پسوندهای مختلف فایل است. این موضوع، به شما اجازه می‌دهد که به عنوان برگزار کننده جلسه آنلاین، انواع مختلفی از فایل‌ها با فرمت‌های متفاوت را با شرکت کنندگان به اشتراک بگذارید. نکته قابل توجه درخصوص توانایی ارسال فایل در ادوبی کانکت، این است که شما باید از یک سرور مجازی Adobe Connect مناسب با نیازتان استفاده کنید که از پهنای باند کافی برخوردار باشد. زیرا در صورت استفاده از سرورهای بی‌کیفیتی که پهنای باند کافی ارائه نمی‌دهند، در ارسال فایل‌های سنگین و پرحجم به مشکل خواهید خورد.

این امر باعث می‌شود که در حین برگزاری جلسات آنلاین خود، در ارسال و دریافت تصویر یا صدا اختلال ایجاد شود. شما می‌توانید با خرید بهترین سرور کلاس از مبین هاست، احتمال چنین اتفاقی را به حداقل برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *