اطلاعات تماس

اهواز - کیانپارس - خیابان ۳ شرقی - ساختمان محمد - طبقه دوم - واحد ۶

061-91010061

[email protected]

حساب کاربری
صفحه Coming soon برای وردپرس

صفحه Coming soon برای وردپرس چیست؟

صفحه Coming soon برای وردپرس صفحه ای است که قبل از راه اندازی وب سایت جدید برای مدتی در صفحه اصلی سایت قرار می گیرد. استفاده از صفحه Coming soon برای وردپرس مزایای زیادی دارد. صفحه Coming soon برای وردپرس می تواند باعث شود که مخاطبین وب سایت شما علاقه مند و پیگیر راه اندازی وب سایت باشند. در مقاله حاضر در وب سایت ایران هاستینگ 24 قصد داریم تا شما را با صفحه Coming soon برای وردپرس آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

صفحه Coming soon برای وردپرس

صفحه ای Coming soon ابزار قدرتمندی برای تولید سرنخ برای وب سایت های جدیدی است که هنوز راه اندازی نشده اند. این نوع صفحه اطلاعاتی در مورد سایت و حوزه کاری آن ارائه می دهد. اگر هوشمندانه ساخته شود، یک صفحه قبل از راه اندازی می تواند به جذب بازدیدکنندگان سایت و تضمین فروش آینده کمک کند.

صفحه Coming soon برای وردپرس، انتظار راه اندازی یک وب سایت جدید را ایجاد می کند. بسیاری از اهداف بازاریابی، مانند ایجاد آگاهی از نام تجاری، جذب سرنخ ها و جمع آوری مخاطبان را انجام می دهد. صفحه‌ی coming soon معمولاً شامل یک تایمر شمارش معکوس برای راه‌اندازی سایت، نگاهی اجمالی به محصولات و خدمات جدید و معاملات تبلیغاتی است.

دلیل ایجاد صفحه Coming soon برای وردپرس چیست؟

صفحه Coming soon برای وردپرس، عموماً به‌عنوان جایگزین برای وب‌سایت‌هایی عمل می‌کند که در حال حاضر در مرحله توسعه هستند. و به مردم درباره زمان راه اندازی وب سایت و محتوای آن اطلاع می دهد. برای یک وب سایت تجاری، صفحه به زودی معمولاً برندی را که نمایندگی می کند تبلیغ می کند.

از دیدگاه بازاریابی، صفحه ی coming soon، ابزاری عالی برای جذب مشتری است. به عنوان مثال، افزودن فرم ثبت نام به صفحه به ایجاد لیست ایمیل شما برای تبلیغات آینده کمک می کند. همچنین میتوانید یک کد تخفیف راه اندازی برای تشویق ثبت نام های ایمیلی ارائه دهید و فرصت های فروش بالقوه را قبل از عملیاتی شدن کسب و کار ایجاد کنید. می‌توانید صفحه به‌زودی خود را به صفحات رسانه‌های اجتماعی برندتان پیوند دهید، و کانال‌های جایگزینی را برای مردم ارائه دهید تا از وب‌سایت و کسب‌وکار شما به‌روز بمانند.

چگونه یک صفحه coming soon در وردپرس ایجاد کنیم؟

روش های زیادی برای ایجاد یک صفحه به زودی وجود دارد تا بتوانید از دسترسی بازدیدکنندگان به وب سایت وردپرس ناتمام خود جلوگیری کنید. اگر می خواهید در سفارشی کردن صفحه به زودی خود انعطاف پذیری داشته باشید، توصیه می کنیم از یک افزونه وردپرس به زودی استفاده کنید.

یک افزونه coming soon نصب کنید از داشبورد وردپرس خود به پلاگین ها –> افزودن جدید بروید. با تایپ نام در نوار جستجو، SeedProd را پیدا کنید، سپس افزونه را نصب و فعال کنید. دستورالعمل ها را برای تکمیل فرآیند راه اندازی دنبال کنید. از آنجایی که ما از نسخه Lite استفاده می کنیم، هنگام پیکربندی افزونه، تیک تمام ویژگی های Pro را بردارید.

صفحه coming soon ایجاد کنید

برگه SeedProd → Landing Pages را باز کنید. روی دکمه افزودن صفحه Landing جدید کلیک کنید.

فیلتر Coming Soon را انتخاب کنید. سپس، با نگه داشتن ماوس روی آن و انتخاب علامت چک، یک الگوی صفحه شروع را انتخاب کنید. برای پیش نمایش قالب صفحه به زودی روی دکمه ذره بین کلیک کنید. یک قالب از پیش ساخته شده وردپرس coming soon را انتخاب کنید یا یکی از ابتدا طراحی کنید تا متناسب با جایگاه وب سایت شما باشد. ممکن است قالب‌های صفحه شروع در نسخه Lite محدود باشد، بنابراین میتوانید برای باز کردن گزینه‌های بیشتر، به SeedProd Pro ارتقا دهید. افزونه نام صفحه و URL را می خواهد. بعداً می‌توانید آنها را در تنظیمات صفحه تغییر دهید. برای سفارشی کردن قالب به زودی، روی ذخیره و شروع ویرایش صفحه کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *