مزایای یک وب سایت چند زبانه چیست؟

1402/06/09
22 بازدید

دلایل استفاده از سایت چند زبانه

سایت چند زبانه باعث می شود تا بتوانید مخاطبان وب سایت خود را گسترش دهید. اگر کسب و کار شما یک کسب و کار بین المللی باشد و مخاطبین بین المللی داشته باشید داشتن سایت چند زبانه می تواند باعث شود که افراد سایر کشور ها نیز بتوانند به راحتی با مطالب منتشر شده در وب سایت شما ارتباط برقرار کنند. امروز قصد داریم تا به بررسی مزایای داشتن وب سایت چند زبانه بپردازیم. با ما در وب سایت ایران هاستینگ 24 همراه باشید.

مزایای وب سایت چند زبانه

به همان میزان جهانی شدن و تجارت الکترونیک فرامرزی در حال حرکت است، وب سایت شما نیز باید حرکت کند. یک وب سایت چند زبانه این پتانسیل را دارد که کسب و کار شما را متحول کند و از منظر رقابتی اهمیت فزاینده ای پیدا کند. در این مقاله، ما قصد داریم نگاهی دقیق‌تر به این موضوع داشته باشیم که چگونه یک وب‌ سایت چند زبانه دقیقاً امروز برای تجارت شما مفید خواهد بود.

دسترسی به مخاطبان بیشتر

اول و مهمتر از همه، یک وب سایت چند زبانه به شما کمک می کند تا دسترسی خود را گسترش دهید و با مخاطبان بسیار بیشتری ارتباط برقرار کنید. با ارائه گزینه‌های چند زبانه، پیشنهاد کسب‌ و کار خود را برای بخش‌های مشتریان جدیدی که قبلاً دور از دسترس بودند، باز می‌کنید، که به نوبه خود به شما کمک می‌کند فروش و سود خود را بهبود بخشید.

سایت چند زبانه
سایت چند زبانه

در حالی که فرصت دستیابی به مشتریان در کشورهای جدید بسیار جذاب است، فراموش نکنید که بسیاری از زبان ها می توانند به طور گسترده در کشور شما صحبت شوند، به عنوان مثال، اسپانیایی دومین زبان پرمخاطب در ایالات متحده است، بنابراین چه در سطح داخلی و چه در سطح بین المللی. ، چند زبانه بودن یک انتخاب هوشمندانه است.

کاهش نرخ پرش

بر اساس مطالعات انجام شده 72.1 درصد از مصرف‌کنندگان بیشتر یا تمام وقت خود را در وب‌سایت‌هایی به زبان خودشان می‌گذرانند همچنین 80 درصد از مصرف کنندگان گفته اند که محصولی را با اطلاعات به زبان خودشان خریداری می کنند. داشتن یک سایت چند زبانه به این معنی است که مصرف کنندگان خارجی که از سایت شما بازدید می کنند، پس از اینکه متوجه می شوند که سایت شما به زبان مادری آنها در دسترس نیست، بلافاصله از آن خارج می شوند زیرا احتمال اینکه مطالب را ترجمه کنند بسیار کم است.

کاهش نرخ پرش که در نتیجه چند زبانه شدن تجربه خواهید کرد به لطف احساس اطمینان مصرف کنندگان از درک کامل تمام مراحل در فرآیند خرید، بهبود خواهد یافت.

رقابت با سایر رقبا

آنجایی که به دوران ناپایدار اقتصادی می رویم، اکنون کسب و کارها بیش از هر زمان دیگری نیاز دارند تا خود را متمایز کنند تا نسبت به رقبای خود برتری پیدا کنند. یک وب سایت چند زبانه به شما کمک می کند تا فروش تجارت الکترونیک بین مرزی را افزایش دهید که می تواند کلیدی باشد زیرا ما به سمت یک محیط خرده فروشی متمرکز بر تجارت الکترونیکی حرکت می کنیم.

بهبود سئو

موفقیت آنلاین یک شرکت بسیار به توانایی آن در رتبه بندی بالا در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) بستگی دارد. هرچه رتبه صفحات وب سایت شما در صفحات موتور جستجو بالاتر باشد، احتمال اینکه کاربران آنها را ببینند بیشتر می شود، این به نوبه خود بر فروش و سود نهایی شما تأثیر می گذارد. البته ممکن است بسیاری از شما کاملاً از سئو آگاه باشید و در سطح داخلی آن را از بین ببرید. با این حال، وقتی می‌خواهید مشتریان خارجی را که به زبان‌های مختلف مرور می‌کنند، جذب کنید، چگونه در این صفحات نتایج موتور جستجو رتبه بالایی کسب می‌کنید؟
نکته کلیدی این است که نه تنها محتوای سایت خود را ترجمه کنید، بلکه آن را در SERP ایندکس کنید به این معنی که آن را برای سئوی بین المللی بهینه کرده اید. این شامل ترجمه 100٪ سایت شما می شود. همچنین مستلزم داشتن URL های منحصر به فرد با زیر دامنه ها یا زیر شاخه های خاص زبان است. پس از انجام تمام این کارها، وب سایت شما به گونه ای ساختار می یابد که به راحتی برای ربات های موتور جستجو قابل اسکن است و به شما رتبه بالاتری در صفحات نتیجه می دهد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات