هزینه ساخت وب سایت وردپرس

هزینه ساخت وب سایت وردپرس


هزینه ساخت وب سایت وردپرس

یکی از سوالاتی که اغلب از ما پرسیده می شود این است: هزینه ساخت وب سایت وردپرس چقدر است؟
در حالی که نرم افزار اصلی وردپرس رایگان است، هزینه ساخت وب سایت وردپرس کاملاً به بودجه و اهداف شما بستگی دارد.
در این مقاله، ما همه موارد را برای پاسخ به این سوال تجزیه و تحلیل می‌کنیم: واقعاً هزینه ساخت یک وب‌سایت وردپرس چقدر است؟ ما همچنین به شما نشان خواهیم داد که چگونه از هزینه های بیش از حد جلوگیری کنید و هزینه ها را هنگام ساخت یک وب سایت وردپرس به حداقل برسانید.

برای ساخت یک وب سایت وردپرس به چه چیزی نیاز دارید؟
دانلود وردپرس و استفاده از آن برای همه رایگان است . این نرم افزار منبع باز است که به شما آزادی نصب آن را در هر نوع وب سایتی می دهد. بنابراین اگر وردپرس رایگان است، پس برای چی باید هزینه کرد؟
هزینه یک سایت وردپرسی را می توان به دسته های زیر تقسیم کرد:

  • هاست
  • دامنه
  • قالب
  • افزونه ها

برای ایجاد یک سایت وردپرس، به میزبانی وب برای ذخیره فایل های خود نیاز دارید. هر وب سایتی در اینترنت نیاز به هاست دارد. اینجا خانه وب سایت شما در اینترنت است. گزینه های میزبانی متفاوتی برای انواع وب سایت ها وجود دارد، شما باید یکی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما و متناسب با بودجه شما باشد.
در مرحله بعد، به یک نام دامنه نیاز دارید . این آدرس وب سایت شما در اینترنت خواهد بود، و این همان چیزی است که کاربران شما در مرورگر تایپ می کنند تا به وب سایت شما برسند.

یکی از مواردی که در هزینه ساخت وب سایت وردپرس باید مد نظر بگیرید، قالب وب سایت است. در وردپرس، تعداد زیادی قالب وب سایت رایگان موجود است که می توانید از آنها استفاده کنید. با این حال، اگر چیز پیشرفته‌تر / سفارشی‌تر می‌خواهید، می‌توانید یک قالب بهتر خریداری کنید یا یک قالب سفارشی بسازید که هزینه را افزایش می‌دهد

وب سایت وردپرس
                                       وب سایت وردپرس

بنابراین در حالی که می توانید یک وب سایت را فقط با هزینه میزبانی وب ( هاست ) و دامنه بسازید، بر اساس شرایط خود، ممکن است در نهایت برای ابزارها و خدمات اضافی هزینه کنید. به همین دلیل است که اغلب افراد متوجه هزینه واقعی یک وب سایت وردپرسی هستند.

برآورد هزینه واقعی ساخت یک سایت وردپرس
هزینه ساخت وب سایت وردپرس در بین 250 هزار تومان و حتی تا 450 هزار تومان در ماه یا بیشتر متغیر است. مهم است که بدانید چه نوع وب سایتی را می سازید، و برای آن به چه چیزهایی نیاز دارید زیرا این امر مستقیماً بر هزینه شما تأثیر می گذارد.
اما نگران نباشید، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه از یک فاجعه مالی جلوگیری کنید و بهترین تصمیم را بگیرید.

هزینه یک وب سایت وردپرس (با بودجه کم) چقدر است؟
شما می توانید یک وب سایت وردپرس کاملا کاربردی برای خود بسازید و هزینه های خود را زیر 50 هزار تومان در ماه نگه دارید.
اولین مورد در هزینه ساخت وب سایت وردپرس خریداری دامنه است. ابتدا به یک نام دامنه و میزبانی وب نیاز دارید. یک دامنه معمولاً 100 هزار تومان تا 700 هزار تومان در سال هزینه دارد و میزبانی وب وردپرس معمولاً 50 هزار تومان به بالا در ماه هزینه دارد.

هزینه های مرتبط با قالب و افزونه ها نیز کاملا به نوع وب سایت شما بستگی دارد و در صورتی که بودجه کمی داشته باشید می توانید با استفاده از قالب های رایگان وب سایت خود را راه اندازی نمایید.

سخن پایانی

هزینه ساخت وب سایت وردپرس بستگی به نوع سایت شما دارد. اینکه سایت شما تا چه اندازه حرفه ای است یا چه قدر مخاطب دارد کاملا روی هزینه ساخت وب سایت وردپرس تاثیر دارد. امیدواریم که مطالعه این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

 

ارسال دیدگاه جدید