اطلاعات تماس

اهواز - کیانپارس - خیابان ۳ شرقی - ساختمان محمد - طبقه دوم - واحد ۶

061-91010061

[email protected]

حساب کاربری

خرید انواع دامنه بین المللی از ایران هاستینگ ۲۴

دامنه، بخش مهمی از هویت برند و آدرسی است که برای ورود به کسب‌وکار شما در فضای اینترنت استفاده می‌شود. ایران هاستینگ ۲۴ به شما کمک می کند تا یک وب سایت کامل راه اندازی نمایید

ثبت دامنه

کسب و کار آنلاین خود را با ثبت یک دامنه خوب شروع کنید

ایران هاستینگ ۲۴ با ثبت بیش از ۴۳۶ پسوند این امکان را به شما می دهد که جستجو بیشتری برای برند مورد نظر خود داشته باشید
تمام مراحل ثبت دامنه بدون نیاز به ثبت دستی می باشد و بصورت اتوماتیک بعد از ثبت سفارش دامنه مورد نظر شما ثبت و فعال می شود

onlineonline100%
۲۳۸,۰۰۰/ تومان سالیانه
ثبت دامنه
onlineonline100%
۶۱۵,۰۰۰/تومان سالیانه
ثبت دامنه
onlineonline100%
۲۳۸,۰۰۰/تومان سالیانه
ثبت دامنه
onlineonline100%
۱۰۲,۰۰۰/تومان سالیانه
ثبت دامنه
onlineonline100%
۳۹۸,۰۰۰/تومان سالیانه
ثبت دامنه
onlineonline100%
۶۳۶,۰۰۰/تومان سالیانه
ثبت دامنه
onlineonline100%
۳۹۸,۰۰۰/تومان سالیانه
ثبت دامنه
onlineonline100%
۹۰۵,۰۰۰/تومان سالیانه
ثبت دامنه

به پشتیبانی نیاز دارید؟
با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید

در صورت بروز مشکل نگران نباشید، چرا که ایران هاستینگ ۲۴ خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته در هفت روز هفته بدون محدودیت ارائه می‌دهد.

مزایای خرید دامنه از ایران هاستینگ ۲۴

مالکیت ۱۰۰٪ دامنه

ایران هاستینگ ، مالکیت ۱۰۰ درصد دامنه را در اختیار شما قرار می‌دهد و در هر زمان و به هر دلیل می‌توانید دامنه خود را از ایران هاستینگ ۲۴ منتقل نمایید.

با استفاده از سرویس Whois در ایران هاستینگ ۲۴ به آسانی و خیال راحت بابت حفظ محرمانگی نتیجه جستجوی خود اطلاعات و هویتی دامنه‌ها را بررسی نمایید

قفل دامنه رایگان

با خرید دامنه در وبسایت ایران هاستینگ ۲۴ ، از قفل انتقال دامنه رایگان بهره‌مند شوید و دیگر نگران دزدیده شدن دامنه خود نباشید.

با فعال‌سازی محافظ شناسه(ID Protection) می‌توانید اطلاعات شخصی خود را در Whois پنهان نموده و از ارسال اسپم به ایمیل ثبت شده در اطلاعات دامنه جلوگیری کنید.

ایجاد NameServer اختصاصی

با ثبت دامنه در ایران هاستینگ ۲۴ می‌توانید از طریق واحد فنی به صورت رایگان اقدام به ثبت و تنظیم Child NameServer کنید.

همچنین این قابلیت در پنل کاربری شما ایجاد شده است که بدون نیاز به پشتیبانی برای ایجاد NameServer خود اقدام نمایید در طول تمام شبانه روز

پرسش‌های متداول

با سرویس های ایران هاستینگ ۲۴ با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید.

برای ورود به سایت شما، کاربر نیاز دارد به IP مخصوص شما اتصال پیدا کند که برای مثال 10.10.10.1 است. دامنه باعث می شود که IP شما به یک اسم و یک پسوند اتصال پیدا کند که بخاطر سپردن آن بسیار آسان می باشد مثلا Irhosting24.com

استعلام دامنه در وبسایت ایران هاستینگ ۲۴ از طریق سرچ بار صفحه خرید دامنه انجام می‌شود. در صورت آزاد بودن پس از پاسخ جستجوی دامنه، می‌توانید دامنه مورد نظر را ثبت کنید.

جهت تمدید دامنه خود باید از طریق بخش سرویس‌های من در ناحیه کاربری ایران هاستینگ ۲۴ اقدام کنید. ایران هاستینگ ۲۴ ۲۰ روز مانده به موعد تمدید دامنه، صورتحساب مربوطه را در پنل کاربری شما به صورت خودکار ایجاد می‌‌کند.

این بسته به سلیقه شما و نحوه استفاده شما از دامنه دارد.

بهترین پسوند برای خرید دامنه com. می باشد، اما در صورتی که پسوند مناسبی برای کارتان انتخاب نمایید به خصوص به دلیل کمتر ثبت شدن اسامی با آن پسوند، می تواند گزینه بسیار عالی باشد؛ برای مثال استفاده از shop. برای یک فروشگاه اینترنتی company. برای شرکت ها و یا app. برای اپلیکیشن ها گزینه عالی برای ثبت دامنه می باشد.

ایران هاستینگ ۲۴ مالکیت ۱۰۰ درصد دامنه و مدیریت آن را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که در هر زمان و به هر دلیل می‌توانند دامنه خود را بدون نیاز به هماهنگی منتقل کنید.

بله؛ هر شخص حقیقی و حقوقی امکان ثبت دامنه‌های آزاد، به تعداد دلخواه را دارد.